Zážitkové ubytovanie v jaskyni

Zážitkové ubytovanie pre 2 osoby s občerstvením (večera, raňajky) s možnosťou pripraviť zdravé "energetické" raňajky, alebo večeru (vegetariánske, alebo vegánske jedlo).

Väčšinou nášho času trávime v hluku, alebo počujeme okolité zvuky z prostredia, ktoré zaznamenáva náš mozog. Tu spíte v  totálnom tichu, kde sa vaše telo a mozog prispôsobuje okolitému prostrediu, automaticky sa dostáva do rovnováhy, prestáva prijímate podnety z vonkajšieho prostredia a obraciate sa do seba. A kedže sa dostávate do harmónii, celé telo sa začína liečiť. 

Spania v tichu a v tme sa veľa benefitov.

Liečivé spanie v tichu a v tme má silné liečivé harmonizačné účinky. Liečivé zážitkové spanie v lone čistej prírody je vytvorené v tufovej skale, kde je vlhkejší vzduch, je to prostredie vysoké na záporné ionty. Záporné ionty, tma a ticho veľmi pomáhajú nášmu zdraviu. V miestnosti sa nachádza himalájska kamenná soľ, ktorá má neutralizačné účinky. Spanie je čisto prírodné, nenachádza sa tu žiadny rušivý element - žiadny elektromagnetický smog, žiadny svetelný smog, úplne ticho (počuješ len seba - svoje telo) a čistý "jaskynný" vzduch.   

Ako záporné ionty, tma a ticho dokážu byť zdraviu prospešné? 

Zdravotné výhody záporných iontov 

Tma lieči

Keď pomáha liečiť tma 

Tma lieči nielen fyzicky

Naozaj ticho lieči ? 

Liečba tichom? Vyskúšajte, ako to pomáha a funguje 

Ako pridanú službu k ubytovaniu, je možonsť pripraviť zdravú vegánsku stravu podľa dohody. Liečebná miestnosť sa nachádza 6 km od Dudiniec. Dudinská minerálna voda patrí medzi najvzácnejšie vody na svete.